KEBABAI VALDO!!! \m/
Kebabas - Dar vakar lojo ant praeivių..
Anonimas
5321
Spameris
5830
Blet koks kebabas be lavašo?
OoS
5864
#18 Kebabai ir nėra tiek verti...
Anonimas
5864
Kas čia per nesąmonė.. Tikrai netikiu ,kad Lietuvoje būtų tokia prabanga kebabams iš šunų ar kačių. Ir kebabas nebūtų vertas 6-12Lt .
chzarija
5881
fu nemegstu to brudo
Anonimas
5893
megstamiausias duonoje mmmmmmmm
Anonimas
5923
#13 Privet, Leninai.
svajus
5936
Puse Lietuviu jauciu net nezino aks yra tikras kebabas... Turkijoi jis apie valanda ruosiamas
Anonimas
5968
jeigu cia kebabas tai as Leninas
Anonimas
5970
o Dieve, gerai, kad aš jų nevalgau.
Anonimas
5976
xD
Anonimas
5994
kas cia per tokio lievumo kebabas ? ;D tikriausiai kokie 2 litai kainuoja xD
Anonimas
6002
sd-> jei nematei is ko daro, nedaryk ir tu isvadu ;)
Anonimas
6035
siaip gal ir ish vistienos daromi, bet tik kad ta vistiena jums kenks dar labiau nei koks kitas nesveikas produktas ir jei pamatytumet procesa tos mesos ruoshimo tai atsisakytumet jos. GARANTUOJU :)
Anonimas
6036
sublime, zinoma.
Anonimas
6040
mmmmm kebabas...
Anonimas
6040
juokingi komentarai. Viena diena papliotikino kokia bobutė, kad jie daromi iš šunų, kačių ir etc, tai dabar visi ir mano taip. LOL
Nerija
6044
Abejoju, kad ten nenormali mėsa:) Na gal priklauso nuo kebabinės :]
giedriuxxx
6044
bl gerai kd to sudo nevalgau :D o sopas kitoj gatves pusej :)
Anonimas
6045
Kaip cia suprast sita?
|

