#16 Į mažametes snargles taikoma komercija niekada nebus the best. Kai užaugsi, suvoksi, o dabar patariu nustoti rodyti savo neišmanymą.
Rimtai, Kolumbai, - ačiukas
Anonimas
4877
Anonimas
5349
šikau ir tapšnojau
Anonimas
5350
ne dalbaj*bu o bobu
Anonimas
5355
nu ir vel dal*bajobu chatai prasideda apie bieberi :D
Anonimas
5355
862621102 Prasom uzspaminti sita nr :D.
Anonimas
5355
niekam neidomu sikot ar ne, jb the best, deal with it, asilai kazkokie jus esat visi
Anonimas
5356
Sikau ant jusu ir ant to byberio...
Anonimas
5356
tie kurie varo ant jb, greit mirs. py.darai
Anonimas
5356
bieberis lo*
Spartasaurus
5356
ANČIUKAS
Eimantass
5356
ir europoje yra dafiga kadru pvz anglija ir airija
Anonimas
5356
jb the best, haters smirdi:/
botor
5356
7 apsiverk dar
Anonimas
5356
ir lb gerai, kanada nereaaali salis, aciu dievui, kad tarp situ degradu europoj (ypac dlt kad europoj- lietuva) jbuko nerrr <3
Anonimas
5356
ką jums tas Bieberis padarė? nk. nu tai atsikniskit nuo žmonių. degradai..
anonimas
5356
#5 bet deka kolumbo ir prasidejo indoeuropieciu persikelimas i amerika
Anonimas
5356
Kolumbas nebuvo pirmas. Pirmi buvo vikingai.
Anonimas
5356
as vietoj aciukas parskaiciau anciukas
Anonimas
5356
#1 Debile Kolumbas atrado Amerika,o Kanada yra Amerikoj.
barbar
5356
#1 Kanada ne Amerikos žemyne?
Anonimas
5356
Tai kad jis is Kanados
|

