vidury kelio lai nevazineja... visgi greitis netas ir sunkiau pamatyti...
|
Anonimas
5686
Anonimas
5686
#1 nu jei neturi pinigų mašinai tai ir važinėk toliau su savo dviračiu .. :)
Anonimas
5687
bet foto tai juokinga :D
Anonimas
5687
bet foto tai juokinga :D
Anonimas
5687
bet foto tai juokinga :D
piratas34
5687
lopas. norėčiau, kad tave nup*stų šitaip. būtum matęs, kas kritinėj masėj Vilniuj buvo, gal pakeistum savo kvailą požiūrį, valkata tu...
|

