Daugelis žmonių net neįsimylėtų - jeigu niekad nebūtų girdėję apie meilę

2010.08.22 15:48 somnia
  • 7
10
meile, zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
WTF????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
uzskaitau :) visi sneka sneka tik bet jei nesakytum nezinotu :] sakytum daznai "meiles nera" ir zmogus priprastu.. kaip ten sako KARTOK ZMOGUI KAD JIS SUO IR PO KIEK LAIKO JIS PRADES LOTI ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
nu, o instinktai tai ne meilė.
aš čia apie tai, kad meilė dažnai tik vardas kuriuo šešiolikinės vadina kiekvieną hormonų audrą.
arba apskritai kai kurios afrikos gentys net neturi žodžio "meilė", gryn instinktai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Visi sako kad myli, o dazniausiai tai tik truksta to zmogaus jam, o tai dar ne meile... Bet meile egzistuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
ko varot?? visai gera demotyvacija :D
Vyncas2 5789    
sommia, esi girdėjęs apie 'instinktus' ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
tikrai ne.
somnia 5789    
nu, anot manęs, kažkas pirmas nusprendė, kad toks dalykas apskritai yra
OoS 5789    
Tai meilė, anot tavęs, tik kažkieno išmislas?
Nuotraukos nėra
werer 5789    
jo fake lovev:/
Grįžti į viršų