Žiauri mirtis - Kurios nelinkėtum net didžiausiam priešui

2011.12.30 snikeres
  • 194
8
justin, bieber, is, killer







Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
#5 tai kam tada rašai, jei tai yra nesamonės ? ;D
Beje nesu nei koks bieberio hateris, bet demo patiko ;p
aandrius 5287    
demotyvacija nebedemotyvuoja. manau tai lemia metų stoka pas esamus moderatorius... gaila... geras lietuviškas puslapis buvo kažkada. ką darysi...
Nuotraukos nėra
nesvasfck 5287    
jb is the best.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
Apie Byberi demo komentaru jau nebe skaitau, nes prirasyta 200 komentaru, tik laika eda :D btw, as nekenciu bieberio, bet svaistyt laika nesamonem, tai...ka zinau :D sedi ir gincinasi cia, nors vistiek zino kad tuo nieko nepasieks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
...........................................................................
man jusu gaila ,zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
užeik į gėjų svetaine ir pamatysi viską ką byberis mato realiam gyvenime
Nuotraukos nėra
Vartotojas18 5288    
o man butu idomu tamkambary su juoapie ka nors pasisneket nes jis mates daugiau nei as per visa gyvenima matysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5288    
Uzjauciu.as ta zmogu :-D
Grįžti į viršų