Pf. Chemia mokykloj bene lengviausias dalykas.
|
Anonimas
5685
anonimas
5744
kol dar nemokino chemijos as labai laukiau nes norejau visokius bandymus daryti ir panasiai, bet tuos bandymus karta i metus geriausiu atveju leido daryti tai dingo visas noras :D
And
5744
#1 #3 pritariu :D
Anonimas
5744
chemija yra zjbs ^^
Anonimas
5744
Gerai kad paskutiniai metai su ta chemija ;D
Anonimas
5744
chemija gerai, nuo chemijos nebek ;D
|

