Akiniai - Dauk keičia

2010.07.08 skaterz
  • 65
28
Akiniai







Nuotraukos nėra
skaterz 5820    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
taigi krv jau ir taip mato visi kad ten klaida tai ne dar reikia visiems primit, dar ir po manes spdw 10 minimum zmoniu pakartos kad ten klaida , neidomu zinokit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Nedauk trūko iki gero bajerio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
DAUK :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
ne wisi kas issipisineja is to dauk tai yra totalus urodai ir kurwos tokiem zmonem tik per snuki ipisti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
DauK ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#21 matei save veidrodyje ? tai nežiūrėk, nes pamatysi dar didesnį nevykėlį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
#11, #12, #14, #18 ir #20 yra totalūs nevykėliai, išsitrinkit galvas lietuvių vadovėliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
asilai jūs... esmė ne DAUKK..ATSTOKIT NUO TŲ KLAIDŲ . TIPO NUO TO DAUK demo esmes nesuprantat?..ATSIPEIKĖKIT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
dauk :D
kasiakas 5832    
#16 tu jauciu koks mokslininkas ir kai tie 3 zodziai su klaida tau ju neina perskaityt :D zmogus stengias o tau tik prisipist noris
electoluxas 5832    
Geras, nors ir su klaida...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
dauk :D
plem, trys žodeliai, o ir jų nebesugeba be klaidų parašyt.
Modestas. 5832    
nu akiniai daro protingiasniu betn vizualiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
man atrodo, kad jūs nieko daugiau ir nepastebit, tik gramatines klaidas. O šiaip demotyvacija tai liux ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
oi dauuukkkkkkk keicia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
as niekaip negaliu suprast ka jus norit parodyt pastebedami kitu gramatines klaidas? nu juk kiekvienam pasitaiko, kad kokia kvaila klaido padaro, taip gal ir reikejo zmogui pries publikuojant dar patikrint, bet juk ne tame esme teiginio tai nekeicia, vietoj to, kad pasakytumet kad jum tai patiko tyciojates ar stebites is kito klaidu kol viena diena patys pateksit i tokia situacija paziuresim kas tada juoksis paskutinis....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Juodas humoras gi :D Visai jau juoku nesupranta zmones.Iseikit i lauka pasikalbekit su draugais nes ten jie juokauja, baikit drocint prie tu kompu ir keist savo poziuri i humora.Jei Kazlas butu pasakes tai ant scenos pats su akiniais budamas wisi juoktussi, argi ne?(DAUG, o ne dauk)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Dauk iš lietuvių kalbos išeina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
#6 o kas is to?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Labai dauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
juokiasi loxas kad pirmas debilas
Blooper 5833    
Galiu lažintis, kad šitas autorius mėKsta apelsinus :)))
Gusta-Fang 5833    
Cia apskritai autoriui su lietuviu kalba negerai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
O niekas nepastebėjo,kad žodis daug su klaida parašytas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
blet jus kartais zmones kartais bunate tokei ziaurus kai saipotes is tokiu nekaltu zmoniu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#1 o tu debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Bet taves nepakeistu, nes loxas esi...
Grįžti į viršų