#11 spausk shift lope
Vaikystėje, mes buvome geriausi draugai... - Bet užaugom ir gyvenimas susiklostė taip, kad dabar, net nepasisveikinam...
Anonimas
5714
BENSKIS
5714
pirma parsa valgys kai isalks.
Anonimas
5728
Vo cia gryna tiesa. ir liudna kai vaikystes draugai net nenori bendrauti;ssss
Anonimas
5728
xD MAN DEMOTYVACIJOJ VISALAIK JUOKINGIAUSI KOMENTARAI. ŽSORRY CAPSL LOCK'AS UZSIBOKAVO
WaPPy
5728
#1 :D pralinksminai :D
Anonimas
5728
keli neapgalvoti poelgiai ir taip nutinka :).
Anonimas
5728
#1 ;D primyzau i kelnes :D
Wiki
5728
#6 pritariu :)))
Anonimas
5728
Teisybe... ant tiek zmones isnaglejo ir pasikele... kartais buna pasisveikini su senu "Draugu" tai net zvairai nuziuri..
Anonimas
5728
#1 :D
RYBA
5728
:D
Anonimas
5728
Sak debile ;D
Anonimas
5728
Debile tu ?
Anonimas
5729
O dieve vos nuo tų žodžių neapsiverkiau. ;/
|

