blemba ta demotyvacijoj tu 14 meciu su bachurais issiskyrusiu rojus. krc net nervas ima
Parašai... ištrini. Vėl parašai. Pataisai. - O galiausiai vis tiek neišsiunti...
Anonimas
4588
Anonimas
5604
Zajebal jau tos apsizliumbusios bobos ir laikina dar vios is eiles facebooke tokius sudus
milkchocolate
5605
EMOTYVACIJA
Anonimas
5605
Nebuna taip -.-
Anonimas
5605
jeigu zmogus pashiko isejo poto vel uzsinorejo persikt tai dar nereiskia kad jis kazko issigando!
Anonimas
5605
nesamone
Anonimas
5606
dažnaiusiai, buna kad ir taisau vistiek parašau tai ka buvau parašes pirma karta
Labuka
5606
vienam nuskilo ir kitam kilo įdėja : o pakeisiu užraša ir būsiu populiariausias demotyvacijoje. mano gyvenimas nušvis vis tamsesniom spalvom, bet man tai nesvarbu, nes mano pc splavotas ir dar pakrauna facebook'a
Anonimas
5606
dar vien sudina demo.
hanzyzz
5606
Visiškai pritariu miau ;] beje cia n73
Anonimas
5606
Rašykit su asiliškiausiom gramatikos klaidom, bet šitie kabliataškiai mane nervina...
Anonimas
5606
cia nokia 3310 apverstas :D
Anonimas
5606
eina nx koks lievas telefonas...
Anonimas
5606
su pulteliu kazkokiu zaidzia... : Dd
Anonimas
5606
#5 Taiklus pastebejimas
EMOtyvacija
5606
cia is "protiskai atsilikusiu vaiku internato" gyvenimo?
Anonimas
5606
jeigu taip zmonem pasitaiko tai cia jau demotyvacija? adminai jauciu net neskaito kas parasyta toj "demo"
Anonimas
5606
nx jus kuriat tas pacias demo, su sms nu nx ju reik
Anonimas
5606
Kaškoks grybas...
povilasq
5606
tai nx rasai jei neissiunti?
|

