Pergalė - Amerikiečiai jos napasieks prieš Lietuvą

2010.09.10 17:01 redone
  • 0
7
krepsinis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
mes galim. reik tiket. REIK TIKET. Ir pasitiket.IR PASITIKEt.nes galim mes laimet.GALIM MES LAIMET.(gwb)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
vien nygeriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
pirma mintis : optimistas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
oj jus optimistai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
anglija irgi taip sake
Nuotraukos nėra
redone 5766    
nepasitikėsi savo jėgomis, tai niekados nelaimėsi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nenuvertinkit priesu, taip kaip padare argentina ir graudziai pralaimejo.
Grįžti į viršų