Nesijaudink man dėmesio tikrai netrūksta,o tau tai didelė dėmesio stoka mergaite :)
|
Anonimas
5792
Anonimas
5792
#6 Na man dėmesio priešingai negu tau netrūksta, bet aš tau netrukdysiu, nes manau dabar renkiesi naują nuotrauką kurią galėsi patalpint į internetą ir pabandyt tą žmogų išjuokt:)
Anonimas
5792
Tai,kad tu tikrai neturi ką veikt,prisikabinėji prie visko,turbūt dėmesio per mažai gauni :)
Anonimas
5792
#4 O čia ta pati Mergytė kuri platina žmonių nuotraukas kai su jais susipyksta.Ne tau man aiškinti ką daryt ką ne:)
Anonimas
5792
#3 Eik į bažnyčią pasimelst,nes šneki tai kaip 60 metų močiutė ;D
Anonimas
5792
#2 Neskaitant tavo išprusimo ir kultūros bei rašybos lygio būtum visai protingas.Šįkart pasinaudosiu posakiu duok durniui kelią, sėkmės tobulinant savo rašybos bei kultūros žinias:)
Anonimas
5792
#1 Bl tu neturi ka veikit? ko kabinejies prie kievieno demo durnele? Tu jej neperskajtaj ka cia raso taj pati nekomentuok,nesveika tu kazkoke,klajda padare taj jau pz...
Anonimas
5792
Pirmiausia rašyt išmok tada demo dėk;)
|

