Pora čia sakančių yra tipo susikištų. tai ple, čia nieko net nesijaustų. ;D
Tušinukas, - kurio tu tikrai nekramtytum
Anonimas
5200
Anonimas
5200
A mielai pakramtyčiau :D
Anonimas
5582
bet fuj tos iššokusios kraujagyslės
Anonimas
5582
nu kaip nekramčiau tušinukų taip ir toliau nekramtysiu, komentarai tai geresni nei demo
MantasSan
5689
#55 nu tu ir daunas...
Anonimas
5719
mergos tai tik ir ciulptu per pamokas
Anonimas
5730
A man gyliai vistiek kramtyciau. :D
Anonimas
5734
gereass... 'DDDDDD
Anonimas
5735
nu nx ;D bybciulpiai_jus_nx tu tai pakramtytum palibomu ;D
Anonimas
5737
#50 jo, zmogau, byrka maunam ant tusinuko, o nekramtom tai piestuko.;D
Anonimas
5738
kas cia demotivuoja? kad byrkas reikia det ant tusinuko kad nevalgyrum piestuku?
Anonimas
5739
#46 o man nenoretum pakramtyti, palaizyti?
Anonimas
5740
#46 Tai faina tau :P
Anonimas
5740
Pzdc... Kas per debilai toki suda dar gali sugalvot...
Anonimas
5740
Aš tai pakramtyčiau :D
gretagreat28
5741
nu nx :D
XciclonX
5741
ir y subine susikist galetum xD
Kricte
5741
xD
Anonimas
5741
kas cia per istvirkeliu landyne. :D:D
valkata
5741
#25 Nu kraupu :D
Anonimas
5741
#38 man rods cia photoshop
Anonimas
5741
Nu ir kas ar photoshopas ar ne,bet svarbu,kad juokinga :)
Anonimas
5741
#37 blet tipo niekas nesupranta kad cia photoshopas!
Anonimas
5742
Photoshop!!! :)
Anonimas
5742
:D +++
Anonimas
5742
vyras*
Anonimas
5742
#25 Tai kad tu vyra ;P Mergaitė taip nerašytų.
Anonimas
5742
:D
Anonimas
5742
#31 visos mergates turi putkas
Anonimas
5742
#25 tai kad tu jos neturi xD
Anonimas
5742
bet ziauru ;D
Anonimas
5742
ir seip kaikuriom panom nepades ;D
piratas34
5742
#21 agree
desaimon
5742
tai nepades "blondinems":D)))))
Cinema
5742
Ant sitos demo spaudzia patinka tik zemai nusiritusios mergos.
Anonimas
5742
ysikisciau i putka ;D
Anonimas
5742
#23 suauk, gaila man tokiu kaip tu
Anonimas
5742
wtf? Neturit ka veikt biski? SUSIRASKIT GYVENIMUS BLET
Anonimas
5742
:D
Anonimas
5742
lempa
Anonimas
5743
#18 smaukyt
Anonimas
5743
Pzdc :D:D:D
Anonimas
5743
Aisku kad nekramtyciau, nes ji reik CIULPTI :D
Anonimas
5743
#16 ne, cia bybys ant rasancio pagaliuko
Spameris
5743
#2 Šiaip tai Etiopijos kanadiečiai.
Anonimas
5743
bl bl :D
Anonimas
5743
#1 Bl sugalvok man taip... xD
Anonimas
5743
Taip, kad nekramtykite ir neciulpkite tusinuku :D :D :D
Anonimas
5743
ce panom geriausei
Karoly
5743
#8 Ne tik, nes ne visos merginos leidžiasi taip žemai.
|

