arba ji buvo labai daug inkalus...
Tik blondinė - galėjo patikėti, kad vilkas yra jos senelė
QurTu
5530
Anonimas
5769
Ei, žmonės, čia PASAKA.
Anonimas
5774
pz geras ;D
Anonimas
5778
Pritariu #47 ;D
raganus
5780
Good
Anonimas
5782
#37 sutinku !!:D
Anonimas
5782
ištaisykite klaidą, po BLONDINĖ brūkšnelio nereikia
Anonimas
5782
cha cha :D gera demo :)
Anonimas
5782
Va čia tai geras
Anonimas
5782
omg turbut sita demo yra pati geriausia is visu matytu cia!
Rabarbariukas
5782
#16 grinai :D
Anonimas
5782
#23 galva issiplauk :D
Anonimas
5783
:D
Anonimas
5783
tik idijotas nesupranta kad pasakose dar daugiau neimanomu nesamoniu, del to jos ir vadinamos pasakomis. rimtai adminai idijotai kad tai patvirtina
Anonimas
5783
!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5783
ji šiek tiek protinga,pripažinkim: ji pridengia savo blondiniškus plaukus raudonu kapišonu!!
Anonimas
5783
#14 jei tu ne dazyta, tai tu sviesiaplauke. bet aisku, kuo save laikai :] ir kokio tu protingumo
Anonimas
5783
:D
Anonimas
5783
#14 ir siaip is to pasakymo, cia va tipinis blondines bruozas :D
Rabarbariukas
5783
#14 is tu ;p ir ;)p tik parodai kokia durna esi :D
Anonimas
5783
as esu blondine, bet tai pastebiu ir ne visos blondines yra durnos ;p dazniausiai buna durnos tos, kurios dazytos. ;)p
Anonimas
5783
Kas tiesa tas tiesa ;D
Spameris
5783
Gerai pastebėta, +1
Anonimas
5783
Ble geras :D
Anonimas
5783
Kiek pažįstu blondinių, visos tūpos. Tad teigti, kad blondinės nedurnos, neturiu pagrindo.
Anonimas
5783
Uzknisot jau su tom blondinem visur
Anonimas
5783
#4 tu irgi durnas :-)
Anonimas
5783
Ble nevisos blondines durnos :D nors gaaal :D
Anonimas
5783
cha, geras ;D
Anonimas
5783
Čia tai gerass. :D
Anonimas
5783
faktas :D
|

