#25 PATS TU SLAMSTAS!
Senoji animacija - Net ir būdama be žodžių, pasakydavo daugiau negu šiuolaikinė
Anonimas
5133
mariuxas
5155
NEREKLAMUOKIT SLAMSTO!
Anonimas
5539
o bl tikriausiai visi turetumem nusilenkt pries tave
CRONUS
5562
Turiu 18GB, kuriuos sudaro ~70 multikų ir beveik visi su LT vertimu :)
GeZQ
5562
vietoi r raides perskaitykite s :D
Anonimas
5619
Šiaip ar taip iš pono televizoriaus kažkur dingo turbūt visos tikrai vaikiškos animacijos (arba aš paprasčiausiai savaitgalio rytais tingiu keltis ir pažiūrėti ar vaikams dar berodo ką nors normalaus).
Anonimas
5635
#19 Šiuolaikiniai, bet va pvz. Spirited Away pažiūrėk, va ten tai anime arba Princess Monoke tinka ir mažiem ir dideliem.
Anonimas
5638
Patikdavo man sitas. bet siuolaikiniai japonu filmukai (anime) ten net nevaikams jie. aisku ten turi ten tu galiu visokiu ir pan.. bet vaikai tik tai ir mato... O istikruju ten daug daugiau. taip kad nereikia cia lia lia
epsma
5638
DRAGONBALL FOR EVA
Anonimas
5639
tj ne visi db multikai vaikams
Anonimas
5639
jeigu filmukus kuria suaugusieji, vadinasi filmukus supranta suaugusieji (na arba paaugliai, ir tai, ne visada). jie negali sukurti filmuku, kuriuos suprastu mazi vaikai :)
Anonimas
5639
#13 - tokiuose simpsonuose, futuramose ir tt, tokios uzsleptos mintys, kad vaikai ju nesupranta ir nemato, pvz : itchy&scratchy, vaikams gali atrodyt, kad cia jei juokias, tai juokinga, nors turima omeny, kokia nenormali dabar esanti animacija :))))
Anonimas
5639
jo tikrai ;)
Anonimas
5639
#11 Aš ne visai tą turėjau galvoje. Man atrodo, kad tie south park'ai, family guy'jai, futuramos ir senoji animacija yra visiškai skirtingos kategorijos. Jų net negalima lyginti. Senoji animacija - vaikams/vaikiška. Tie dabartiniai multikai - ne visai vaikams. Pvz, south park'as, kiek dabar prisimenu serijų, kalba apie religijas, apie tautines mažumas, apie antrą pataisą(amerikoj), garantuojančią teisę nešiotis ginklus. Futurama irgi panašiai. Family guy buvo serijų kalbančių apie kamienines ląsteles, dar kažką rimto, ko nebepamenu. Žodžiu, parodykit nors vieną senosios animacijos multiką, kuris kalbėtų apie tokius dalykus. Nėra. Nes jie skirti vaikams. Šitie multikai, kuriuos išvardinau, nėra vaikams.( na, gal išskyrus simpsonus. visiems amžiams tinkantys). Ir grynai šimtaprocentinai vaikams skirtų animacinių filmų tikrai kaip ir nebėra. Na, yra, bet jie bukinantys, beverčiai ir neįdomūs.
Anonimas
5639
Prtariu #7. Juk kad ir Simpsonai, kritikų įvertinti puikiai, o kalbama tikrai apie daug vertybių... tiek šeima, draugystė, realigija ir daug kitų. Gal kitiems atrodo, kad nesąmonė, nes daug kas paslepiama po juodu (arba nebūtinai) humoru, bet juk tame ir yra esmė. :)
anonimas
5640
#10 pritariu 100% kad ir siuolaikiniai filmukai kurie yra populiarus turi protingu minciu
Anonimas
5640
#7 Simpsonai, family guy, futurama, south park belekiek užslėptų protingų minčių, pamokymų turi. Bet jie ne visai vaikams. Ta prasme, jie kalba dažniau apie rimtus dalykus.
Anonimas
5640
Čia ne rusiškas multikas, o lenkiškas.
Spameris
5640
Nu šitas šunėkas tai kažkoks lėvas, bet jo, vienintelis geras rusų dalykas - jų animacija.
Anonimas
5640
pokemonai jau seniai iseje is mados... patys jus kaip pokemonai :D vat jus irodykite, kad pvz is simpsonu nieko negalima pasimokyti? ne tai kai tie seni nieks nekalba buna net nesuprasi apie ka
Anonimas
5640
Na dabar dar yra ===tom and jerry ===jie beveik nekalba :D
Anonimas
5640
o... Reksas :) reiketu paieskot gal kur torentas yra jo :D
RaDeR
5640
Gryna tiesa.
Vai2kas
5640
geras, geras.(:
Anonimas
5640
Demotyvacija 100%-tine :) ...vakai-pokemonu era to nesupras.
jamkeee
5640
Tikra tiesa...
|

