Savižudybė - vienintelis blogas sprendimas, kurio nesigailima

2010.09.29 really
  • 97
7
Savižudybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 3717    
Kam žudytis jei žinai , kad po tavo mirties artimieji lies ašaras . O gal tu nors ir buvai vaikystėje vaiknamį , bet tevai nors ir kokie jie butu verks po tavo mirties
Nuotraukos nėra
KubiliusDegs 5573    
ne debilai, as ir noriu eit is supisto life...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
jus pasakykit nx reike zudytis,jei pasakysit rimta argumenta i kury negalesiu atsikirst as uztjlsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
"tjk debilai tj daro" tarė debilas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Kur jau cia gailetis, kai buna per velu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#1 kiskis savo debiliska 10m onines ziurkikes nuomone subinen
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
tjk debilai tj daro
Grįžti į viršų