Nu ir nx tie moxlai? graziausi gyvenimo metai gi ;SS
Pusę gyvenimo mokaisi - pusę - ieškaisi darbo
gretagreat28
5737
Anonimas
5738
o as turiu baigiau proftecha ir lietuvoi 8 tukst per menesi uzdirbu bet ne is stroikiu o is asilu kurie vairuot nemoka ir kebula tvarkyt reikia :D
Liausys
5738
Arba tampi ,,Anglijos Lietuviu,, tik mazvaikiai is to zvengia kur ant tevu sprando sedi. Kad ir ka baigtum nera taip lengva rast Gera darba kur tave gerbtu ir pan LIETUVOIJ GI GYVENAM.
Anonimas
5739
ir paskuj ubagu numirsti po visu mokslu ir darbo ieskojimo :D
Anonimas
5740
O visa gyvenima geri ir linksminiesi
Anonimas
5741
optimistu buti gerai :D geriau negu sedet kampelyje ir verkt kad darbo neturiu ir nerasiu.
Anonimas
5742
#4 - optimistas :D
Anonimas
5742
#3 būtent.
Anonimas
5742
jei turi noro mokytis tai darbas pats atsiranda :)
Anonimas
5742
Tik Lietuvoj taip. :D
Anonimas
5742
++++++++++++++++++++
|

