Pusę gyvenimo mokaisi - pusę - ieškaisi darbo

2010.10.04 really
  • 118
11
Pusę gyvenimo mokaisi







gretagreat28 5741    
Nu ir nx tie moxlai? graziausi gyvenimo metai gi ;SS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
o as turiu baigiau proftecha ir lietuvoi 8 tukst per menesi uzdirbu bet ne is stroikiu o is asilu kurie vairuot nemoka ir kebula tvarkyt reikia :D
Nuotraukos nėra
Liausys 5742    
Arba tampi ,,Anglijos Lietuviu,, tik mazvaikiai is to zvengia kur ant tevu sprando sedi. Kad ir ka baigtum nera taip lengva rast Gera darba kur tave gerbtu ir pan LIETUVOIJ GI GYVENAM.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
ir paskuj ubagu numirsti po visu mokslu ir darbo ieskojimo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
O visa gyvenima geri ir linksminiesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
optimistu buti gerai :D geriau negu sedet kampelyje ir verkt kad darbo neturiu ir nerasiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#4 - optimistas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#3 būtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
jei turi noro mokytis tai darbas pats atsiranda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Tik Lietuvoj taip. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
++++++++++++++++++++
Grįžti į viršų