Oho, tai taip suprask, jei vairuosi išgėrus, tave palaidos kaip kunigaikštį! Tavo garbei supils pilkapį ir palaidos su ,,žirgu"
Paprasta žinutė - įtikinamiausia žinutė
Tikruolis
5474
Anonimas
5474
Myliu sarkazmą, nekenčiu tų, kurie jo nesupranta . !!!
Anonimas
5703
#1 #2 Miriau :D
kamilute
5706
#1 #2 Komentarai pralinksmino ;D
Anonimas
5706
tai kad jūs durnesni už #1 ir #2, o jūsų komentarai žudo dar labiau. sarkazmas yra toks jau dalykas, vieni supranta, kiti ne :)
Anonimas
5708
#1, #2 - geriau tokiu komentaru isvis nebutu :). Bent jau as kaip supratau sita demo, kad taure = alkoholis, taure + vairavimas = R.I.P., atidziau pasiziurekit i masina su uzversta taure. Rip = karstas. Paaiskinau detales, turbut ir viskas paaiskejo kam nebuvo aisku ;D, jei klystu, taisykit.
Anonimas
5708
1 2 jūs zjbs, mano didvyriai blecha.
Anonimas
5708
#11 pas tave tavo tame IQ nera sarkazmo jausmo, protinguoli.
Anonimas
5709
Ar zinot kokia esme sios demo??? Patys buki, kitus bukais laiko... ;)
Anonimas
5709
:D nebuna gyvenime taip, kad taure uz masina didesne .. nu sakes... kas per mastymas? :D kiek tamstai metu, o gal geriau koks pas tamsta IQ? :D cia gi reklama, o ne realistinis piesinys kaip pas Diureri :D
Anonimas
5709
demotyvacija gera, bet komentarai ,kaip visada #1 #2 nuzude ;D
Anonimas
5709
#5 tai dar pliusas ieina i taure
Anonimas
5709
Fake!
Anonimas
5709
#1,#2 nužudė :D
Anonimas
5709
jei suprastum, kas yra ironija, sito tavo komentaro nebutu #4
Rocknroll
5709
nesamone, taures tai skiriasi cia ?
Anonimas
5709
Nu pzdc. ps, paint... dar kabinėjatės kad taurė didesnė. svarbu gi blm ne dydis taurės, o esmė šiom demo :D
as33
5709
Čia gal labiau PAINT
Anonimas
5709
Pritariu #1 Nebūn taip tikram gyvenime, kad taure, už mašina didesnė
Anonimas
5709
Photoshop...
|

