Kiek kartų - Taip atrodei prieš draugus?

2010.11.10 really
  • 983
90
Kiek kartų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
Aim so fakin sad, so fakin sad, ai gon vear maske end pritend aim hepi. Fak u vnz :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
Beveik visada
AlusDraugas 5528    
Tai darykit kazka kad kiekviena diena..

Seip man pasitaiko i savaite bent po 1 karta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Kekvieną dieną ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Bewejk kjekwiena diena!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
daug :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
O gal liūdnasis personažas nenorėjo liūdinti linksmojo personažo. Šiame paveikslėlyje nepastebėjau liūdnojo personažo blogų ketinimų. Vat jei laikytų peilį už nugaros ir šypsotųsi į akis, tada būtų kitas reikalas.
bagyra666 5686    
cia pries netikrus, tikri draugai viska mato
Monikitute 5698    
uj uj uj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Neblogas paveikslėlis, bet kodėl jį reikėjo gadinti tais netikusiais užrašais po juo?
Nuotraukos nėra
issocoollike 5700    

how many times - you've been looking like this to your friends?
Unnecessary 5700    
Tai kokie jie draugai, jei turi apsimetinėt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Visda...Na nesakau, kad visalaika būnu liūdna, Tiesiog nemėgstu draugams rodyti savo tikru jausmu... <3
Nuotraukos nėra
Bigituskinas 5701    
daznai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
yra buvusi demotyvacija kurioje niekas nesusipyktų??
be to + :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
daug
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Kartais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Taip Labaj daznai buna;/
Spameris 5702    
3 kartus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
savaites demo cia turi but
Zojukas 5702    
Daug kartų atrodžiau ir dar daugiau kartų atrodysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
o man patinka parodyti kai esu piktas nuliudes ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Taip visada buvo, buna, ir dar tikrai bus ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Beveik visada...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
parasykit paneles 867784613 ;***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Labai daug!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Knife !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
didziaja savo givenimo daly ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
to 57.
tai jei beveik visada tau blogai tai tu istojai i emo bureli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Lido riteri as tiesiog dziaugiuosi gyvenimu ne taip kaip daugelis tik skustis jog viskas blogai temoka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
kai paperdžiu taip būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Jau kelintą sykį šita demotyvacija su lygiai tokiu pat paveiksliuku..
gretagreat28 5704    
Būna būna .. ;////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Įdėkit kas nuorodą į viso dydžio paveiksliuką :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
beveik visad :) nes jei pasakai kad blogai jauties tada 100000 klausimu ir tu nesirengi net i 1 is ju atsakyt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
VADINAS ARBA TU,ARBA JIE TAU NEra tikras DRAUGAS ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
tai ciulpkit byby emo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
O, daznai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
nei karto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
tik silpnuoliai taip daro , ir pretty much dauguma visuomenes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#40 depends bro, jei tavo idiologija apsimest shlanga kad ir kas vyktu td jo, o jei esi tiesus kad ir kas vyktu ir nemeluoji td, shitas demotyvatorius teisus kaip niekuris kitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
visada;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#41 mirs tavo gimines o tu visiem sypsosies... idiote... pamastyk pirmiau pries sakydama...
b4nanas747 5705    
Not even once
Nuotraukos nėra
justkidding 5705    
šiandien būtent taip atrodžiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ash taje priesh mum'a :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#41 Nusipirk medali ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
laido riteris. :D
Nuotraukos nėra
WanteDuDe 5705    
dxuja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#41 oi oi kokia tu tobula, dabar lauk pagyrimu
(50-90)
Grįžti į viršų