:D nueini padauzai i ekrana jei stiklinis tai sitas silelis o jei plastmase tai lcd ar led :) nesunku atskirt
Kad padarytum įspūdį - reikia ne pinigų, o išradingumo
Anonimas
5347
Anonimas
5719
mintis gera, bet vien del tokio S griauti/krapstyt ta siena lauk, tai ai.....
Anonimas
5732
;D
kamilute
5734
;D
Anonimas
5734
:D
Anonimas
5735
prajuokino belekaip :D
Anonimas
5735
super, vietos sutaupyta :D
BlackCat
5735
geras :)
Anonimas
5735
nueik i koki topo centra ar electromarkt pasivaiksciot ir pamatysi
svajus
5735
#6 Pas mane namie 75cm istrizaines, jau senas 4 metu senumo tv toks, turi 16:9 nors jis nei lcd nei led. Va dar didesne subine nei sitas turi
Anonimas
5735
Nežinau kaip jūs, bet niekur nesu matęs didelio teliko (tipo su ta diiidele subine), kurio matmenys yra 16:9
Anonimas
5735
pz, pz xD
Anonimas
5735
kompaktiškai;Datrodo:D
Anonimas
5735
ir sumastyk dar taip... ;D
Anonimas
5735
Like it. :D
Anonimas
5735
aik tu na :D
|

