Įpročiai - Nesikeičia

2010.11.10 really
  • 221
21
kompiuteriniai, zaidimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
Geras
Chimera. 5704    
Maciau tokia pacia foto tik su baltu pulteliu tai manau photoshopas bet geras vistiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
zveris:D nuzudei:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
pasidaryk sau veida su savo mylimu fotosopu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Tarp kitko. Manot sunku tokia nuotrauka su photoshopu padaryti? : )) keliu minuciu darbas, jeigu turi reikalingas nuotraukas ir mylima photoshopa. Kas be ko, nors biski patirties - viskas ko reikia;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Gal ir photoshop. Bet tiktais tam, kad rutuliuką apibrėžtų :D
Nuotraukos nėra
Ga. 5706    
koks tau cia photoshop ?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
photoshop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Hhaaha
Nuotraukos nėra
Atomaz 5707    
Nolife zmogus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#10 Taikliai pasakyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#5 nu geriau gertu visa savaite ,o po to verktu kad pinigu ir darbo neturi ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Fifa 2011 grajina ant xbox'o ciuvs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Mafukaz ne tik Xbox'ui leidzia Angle nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#3 paliubomu pats noliferis yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Lietuviai?! abejoju ar Xbox'ui pinigus leistu
chuck.norris 5707    
#3 Apie save kalbi? Kiekvienoj demotyvacijoj ščirai komentuojantis:\
Rocknroll 5707    
Noliferis neskiriantis virtualios realybes nuo realybes cia blogiau buti negali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
cia turbut lietuvis. ;D
bbaxas 5707    
neblogas :D
Grįžti į viršų