#27 O as zvengiau ziuredamas Tada Blinda:Pradzia...
Dr.Hausas ir jo komanda - tikriausiai vieninteliai gydytojai, rašantys įskaitomai
Catenas
5233
Anonimas
5633
mano pazystamas yra daktaras. kaip jis pradeda zuret daktara hausa zvenge susiriesdamas.
Anonimas
5634
Jo, nes Hausas ir jo komanda Dievas ;pp*
Anonimas
5726
eeeeeeee :D
Anonimas
5746
JO,nes kity daktaray vien 'e' raydem raso :D
Anonimas
5749
nuo spalio 20 naujas house sezonas per tv3
Anonimas
5750
taikliai.. zinokit tas rasto nebuvimas paveldimas, krc mana drauga tevs ar motina yra gydytojas ir visi raso kaip su vistos snapu
Spameris
5750
B.U.V.O! #13 Pamatytum kaip Angolos brazilai rašo...
Anonimas
5750
#18 AČIŪ, KAD PASAKEI. Kaip galėjau nesuprast.. :(
shapynas
5750
musu biologijos mokytoja grynai heroglifais raso
Anonimas
5750
Taigi kad cia aktoriai o ne gyditojai....
Anonimas
5750
Vieną kartą į mokyklą atnešiau traumatologo raštelį, kur viskas buvo kone dailyraščiu parašyta, taip gražiai ir taip įskaitomai... Niekas nepatikėjo iš bendraklasių. Ir mokytoja kreivokai žiūrėjo, bet žinot, antspaudai yra, parašas yra... ;D
Katija
5750
#15 --> kad ir perskaitai, bet terminų vistiek nesupranti ;D
Laurucea
5750
Bent perskaitai ką Tau diagnozuoja ;D
Anonimas
5751
Iskart matos kad aktoriai, o ne tikri gydytojai...
Anonimas
5751
anglijos lietuviai dar graziai raso ant darbo sutarciu 9sunkiaus darbo) :)
Anonimas
5751
gaidys tas hausas
Pykciurna
5751
O !
Anonimas
5751
bet cia jau nebeprikolas..;D turiu is ligonines rasteli kazkoki, kuri liepe i poliklinika nunest ir ten man paaiskins ka daryt, bet nei poliklinikoj kazkas iskaito kas parasyta, nei as pati...;D
Anonimas
5751
Tai dėl to jie ir yra "Hausas ir jo komanda" :D Jie gi geriausi, net rašyt moka :)
Anonimas
5751
geras :D
Anonimas
5751
Jie gal specialiai ismoksta rasyt koduotai, kad pacientai nesuzinotu blogos zinios per anksti... xD
Anonimas
5751
geras bet buvo :/
Anonimas
5751
nors ir nedemo, bet geras :D
Gabrielius
5751
ten prieš tampant daktaru reik praeit dailyraščio kursą. :D
Anonimas
5751
:D
povilasq
5751
aha :/
Anonimas
5751
geras ;D
|

