#27 O as zvengiau ziuredamas Tada Blinda:Pradzia...
Dr.Hausas ir jo komanda - tikriausiai vieninteliai gydytojai, rašantys įskaitomai
Catenas
5230
Anonimas
5629
mano pazystamas yra daktaras. kaip jis pradeda zuret daktara hausa zvenge susiriesdamas.
Anonimas
5631
Jo, nes Hausas ir jo komanda Dievas ;pp*
Anonimas
5723
eeeeeeee :D
Anonimas
5743
JO,nes kity daktaray vien 'e' raydem raso :D
Anonimas
5746
nuo spalio 20 naujas house sezonas per tv3
Anonimas
5747
taikliai.. zinokit tas rasto nebuvimas paveldimas, krc mana drauga tevs ar motina yra gydytojas ir visi raso kaip su vistos snapu
Spameris
5747
B.U.V.O! #13 Pamatytum kaip Angolos brazilai rašo...
Anonimas
5747
#18 AČIŪ, KAD PASAKEI. Kaip galėjau nesuprast.. :(
shapynas
5747
musu biologijos mokytoja grynai heroglifais raso
Anonimas
5747
Taigi kad cia aktoriai o ne gyditojai....
Anonimas
5747
Vieną kartą į mokyklą atnešiau traumatologo raštelį, kur viskas buvo kone dailyraščiu parašyta, taip gražiai ir taip įskaitomai... Niekas nepatikėjo iš bendraklasių. Ir mokytoja kreivokai žiūrėjo, bet žinot, antspaudai yra, parašas yra... ;D
Katija
5747
#15 --> kad ir perskaitai, bet terminų vistiek nesupranti ;D
Laurucea
5747
Bent perskaitai ką Tau diagnozuoja ;D
Anonimas
5747
Iskart matos kad aktoriai, o ne tikri gydytojai...
Anonimas
5748
anglijos lietuviai dar graziai raso ant darbo sutarciu 9sunkiaus darbo) :)
Anonimas
5748
gaidys tas hausas
Pykciurna
5748
O !
Anonimas
5748
bet cia jau nebeprikolas..;D turiu is ligonines rasteli kazkoki, kuri liepe i poliklinika nunest ir ten man paaiskins ka daryt, bet nei poliklinikoj kazkas iskaito kas parasyta, nei as pati...;D
Anonimas
5748
Tai dėl to jie ir yra "Hausas ir jo komanda" :D Jie gi geriausi, net rašyt moka :)
Anonimas
5748
geras :D
Anonimas
5748
Jie gal specialiai ismoksta rasyt koduotai, kad pacientai nesuzinotu blogos zinios per anksti... xD
Anonimas
5748
geras bet buvo :/
Anonimas
5748
nors ir nedemo, bet geras :D
Gabrielius
5748
ten prieš tampant daktaru reik praeit dailyraščio kursą. :D
Anonimas
5748
:D
povilasq
5748
aha :/
Anonimas
5748
geras ;D
|

