#27 O as zvengiau ziuredamas Tada Blinda:Pradzia...
Dr.Hausas ir jo komanda - tikriausiai vieninteliai gydytojai, rašantys įskaitomai
Catenas
5232
Anonimas
5631
mano pazystamas yra daktaras. kaip jis pradeda zuret daktara hausa zvenge susiriesdamas.
Anonimas
5632
Jo, nes Hausas ir jo komanda Dievas ;pp*
Anonimas
5725
eeeeeeee :D
Anonimas
5745
JO,nes kity daktaray vien 'e' raydem raso :D
Anonimas
5748
nuo spalio 20 naujas house sezonas per tv3
Anonimas
5748
taikliai.. zinokit tas rasto nebuvimas paveldimas, krc mana drauga tevs ar motina yra gydytojas ir visi raso kaip su vistos snapu
Spameris
5749
B.U.V.O! #13 Pamatytum kaip Angolos brazilai rašo...
Anonimas
5749
#18 AČIŪ, KAD PASAKEI. Kaip galėjau nesuprast.. :(
shapynas
5749
musu biologijos mokytoja grynai heroglifais raso
Anonimas
5749
Taigi kad cia aktoriai o ne gyditojai....
Anonimas
5749
Vieną kartą į mokyklą atnešiau traumatologo raštelį, kur viskas buvo kone dailyraščiu parašyta, taip gražiai ir taip įskaitomai... Niekas nepatikėjo iš bendraklasių. Ir mokytoja kreivokai žiūrėjo, bet žinot, antspaudai yra, parašas yra... ;D
Katija
5749
#15 --> kad ir perskaitai, bet terminų vistiek nesupranti ;D
Laurucea
5749
Bent perskaitai ką Tau diagnozuoja ;D
Anonimas
5749
Iskart matos kad aktoriai, o ne tikri gydytojai...
Anonimas
5749
anglijos lietuviai dar graziai raso ant darbo sutarciu 9sunkiaus darbo) :)
Anonimas
5749
gaidys tas hausas
Pykciurna
5749
O !
Anonimas
5749
bet cia jau nebeprikolas..;D turiu is ligonines rasteli kazkoki, kuri liepe i poliklinika nunest ir ten man paaiskins ka daryt, bet nei poliklinikoj kazkas iskaito kas parasyta, nei as pati...;D
Anonimas
5749
Tai dėl to jie ir yra "Hausas ir jo komanda" :D Jie gi geriausi, net rašyt moka :)
Anonimas
5749
geras :D
Anonimas
5749
Jie gal specialiai ismoksta rasyt koduotai, kad pacientai nesuzinotu blogos zinios per anksti... xD
Anonimas
5749
geras bet buvo :/
Anonimas
5749
nors ir nedemo, bet geras :D
Gabrielius
5749
ten prieš tampant daktaru reik praeit dailyraščio kursą. :D
Anonimas
5749
:D
povilasq
5749
aha :/
Anonimas
5749
geras ;D
|

