Baimė - Negali jos atsikratyti, bet gali išmokti su ja gyventi

2010.11.02 really
  • 79
11
baimes,velnias,mergaite







Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
o jeigu bijai pedofilu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#8 save komentavai xD
bbaxas 5714    
#8 pritariu. bet tada labai smarkiai registraciju padaugetu, o del to uzsikrautu serveris ir padetu leciau dirbt.
Ex02r 5714    
#4 O negalit paprasciausiai padaryt, kad komentuoti galetu TIK registruoti vartotojai? Tada ir reklameriu IP surast lengviau butu ir juos uzblokuot visam. Taip ir projektui ir mums paslauga padarysit
gretagreat28 5714    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
bijau namie miegot vienas xD Nu dar zombiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Užblokavom
Nuotraukos nėra
beatsako 5714    
ej o ka nebegalima demotyvaciju savu trint ? OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
lopai urodai nx reklameriai
Ex02r 5714    
vieni reklameriai, tiek feizbuke, tiek cia. Uzpisot urodai, eikit mokekit pinigus demotyvacija.lt administracijai, tai ides jusu ta nuoroda prie reklamu. IP banint iskart uz tokia savivale.
P.S. lempos roza gera :D
Grįžti į viršų