5 Lt - Tiek kainuoja moters šypsena

2010.11.11 really
  • 290
27
geles,roze





: geles, roze


Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
per kovo 8 rozes nuo 5lt pakylia iki 12lt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
#25 Siaip gal ir nereiketu, bet kai islenda is po zemiu tokie idiotai kaip tu, su visokiais bukais nusistatymais, tai ir tos geles nepades... ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Krc o bobai vyra patenkint nieko nekainuoja, bet nihuja is oro nepatenkina, reikia ciesint ir t.t. Eikit i virtuves daryt sumustiniu, susireiksminot labai jau, matai jom geliu reikia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
3 LITAI ALAUS BUTELIS KAINUOJA
Ciper 5563    
krc, sakau nesamones praleidzias.. jus geriau atidziau paziurekit, kai kurios demo net nepatikrintos.
Rocknroll 5704    
net nepagalvojau bet tiesa tai ne is pirsto lauzta tikrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
pasikciau po lova tai bent trasa butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#19 prie kvietku reikia dar graziai sukalbet, tada visi pykciai tikrai dings ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
kaip pikta buna net ir kvietkos neprivercia sypsotis tad nepuskit proto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
nusisypsok.. va imk 5lt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Koks sumaterialejimas... o juk kartais uztenka tik saypsenos...ir zvilgsnio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Palangoj 10 ::D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#14 nu siaip tai gaila nes jei nenupirksi geles iseis preziku pakelis kur yra trys o ne kaip roze tik viena:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
visai pigi, ilgos ir grazios po 8 :P negi jum vaikinam gaila tu 5 ar 8 lt. kad pradziugintumet savo mergina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
kokios brangios rozes...
Nuotraukos nėra
pingviniuke 5706    
Na juk tikrai nebutina pirkti Rozes,manau vasara uztektu ir is bet kokio darzelio nuskinta gelyte.Juk esme ne tame kokia gele padovanosi,o tame kad taip jus pasakot meteriai ,kad jus jos nepamirstat ir nuolat galvojat apie ja :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
PAPAI
Ragana0411 5706    
kaune pozeminej 2 lt :D
Nuotraukos nėra
Atomaz 5706    
verta #8 ypac jei susipyksti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
blem brangu, neverta, geriau alaus nusipirkt.
black11 5706    
#2 +1 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Meh, brangu kaip Oo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
yra ir brangesniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
_____****__________**** ______
___***____***____***__ *** ____
__***________****_______***____
_***__________**_________***__
_***_____________________***_
_***________JUST_________***_
__***_____SHOWING______***___
___***______LOVE_______***____
____***_______________***_____
______***___________***_______
________***_______***_________
__________***___***___________
____________*****_____________
_____________***_____________
______________*_____________
gretagreat28 5706    
O bral, rupuzes kaina pakele :D
Nuotraukos nėra
smala 5706    
moters sypsena gali nekainuoti visai. juk uztenka tik komplimento. na o jei jau vyras per liurbis kad sakytu komplimentus tai jam ir kainuoja sypsena.
Ex02r 5706    
Rožė - ponių ir tipo ponių gėlė. Dar gali būti nuvalkiotas būdas išreikšti simpatiją, meilę.
Kažkodėl tulpė man siejasi su nekaltumu, tyrumu, o rožė atvirkščiai... Bet čia tik mano nuomonė :)
Grįžti į viršų