Sunkiausia, - kai draugas tampa praeiviu.

2010.07.26 rasSSaa
  • 380
53
Sunkiausia,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Vo byby nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
labai mylejau ir galejau gyvybe atiduot, bet gyvenimas negailestingas. as ja palikau manydamas kad taip bus geriau o dbr beliko tik sventas tikejimas kad man jinai kadanors gyvenime nusisypsos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Pritariu Gabytei.;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Gyvenimiska....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
sunku ir skaudu,bet vienintele isvada jis niekada nebuvo tavo draugas.tuo labjau niekada nemylejo,ka reik tokio padaryt,kad taip nutiktu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
neturit draugu ir verkiat cia.. patheticc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
tai jau tikrai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
dar prieš porą dienų įsitikinau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
sunkiausia kai tavo buves praeina lyg nepazinodamas..o tu ji vis dar myli..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
pritriu siam nes tai tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
savas, suprantu tave . man irgi visalaika taip buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
savas (31) - tam akiniai skirti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Tikrai sunku. ; Preini pro žmogu lyg pro medy , nors kazkada buvot geri draugai.Nu man tai tiesiog nemalonu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nebuvo taip ir nebus, taip gali nutikti tik tiems, kurie bet ka vadina draugais, arba tiems kuriems ant draugu nusispjaut ir .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
fail, cia ne demotyvuoja, cia FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#32 Pritariu, supisti kopintojai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Buna ir sunkiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
atsiprasau, bet toks jau buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
man taip daznai buna, nes as bunu tuo praeiviu, ir ne delto , kad man poxui ar pan, o todel , kad is tolo nematau, ir negebu atpazinti zmoniu :(
rasSSaa 5814    
#18 nesubrendelis - aš ir nesakau, kad jų nėra :)
Bentuuks 5814    
skaudi, bet tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Tikra tiesa, man taip visada :/
Monroe 5814    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nesamone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Live long - trust no one.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#18 kiek tau metu kad nusisneki taip ? aisku kad yra draugais galima vadinti ne visus kitus pazistamais bet tikrai yra tikru draugu gal but paaugsi ir suprasi kad nusisnekejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
tiesa, ir man taip ne karta buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#18, tikrų draugų yra, tik nedaug...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
joa.. čia tai jau žiauru... :s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Tikrų draugų nėra yra tik pažystami
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Žiauri tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nutiko taip ir man , visiska tiesa ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
tiesa
varna 5814    
ir man taip buvo.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
BUVO MAN SITAIP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
jo kas teisybe tas teisybe
Nuotraukos nėra
Jurijus 5814    
Demotyvuoja turėti neištikimus draugus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#8 čia išvis nedemotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
yra tai buvę, skaudu tikrai :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Tai ka demotyvuoja daryti ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#6 blogai supratai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Čia kaip supratau, tai demotyvuoja turėti draugus ? ;O
kramtuske 5814    
aha..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Uzskaitom sita..
(50-53)
Grįžti į viršų