Vo byby nx
Sunkiausia, - kai draugas tampa praeiviu.
Anonimas
5772
Anonimas
5785
labai mylejau ir galejau gyvybe atiduot, bet gyvenimas negailestingas. as ja palikau manydamas kad taip bus geriau o dbr beliko tik sventas tikejimas kad man jinai kadanors gyvenime nusisypsos...
Anonimas
5799
Pritariu Gabytei.;}
Anonimas
5799
Gyvenimiska....
Anonimas
5806
sunku ir skaudu,bet vienintele isvada jis niekada nebuvo tavo draugas.tuo labjau niekada nemylejo,ka reik tokio padaryt,kad taip nutiktu...
Anonimas
5811
neturit draugu ir verkiat cia.. patheticc
Anonimas
5812
tikra tiesa
Anonimas
5812
tai jau tikrai...
Anonimas
5812
tiesa...
Anonimas
5813
dar prieš porą dienų įsitikinau...
Anonimas
5813
sunkiausia kai tavo buves praeina lyg nepazinodamas..o tu ji vis dar myli..
Anonimas
5813
pritriu siam nes tai tiesa
Anonimas
5813
savas, suprantu tave . man irgi visalaika taip buna :D
Anonimas
5813
#31 :D
Anonimas
5814
www.youtube.com/watch?v=KtJWxksRot8
Anonimas
5814
savas (31) - tam akiniai skirti :)
Anonimas
5814
Tikrai sunku. ; Preini pro žmogu lyg pro medy , nors kazkada buvot geri draugai.Nu man tai tiesiog nemalonu
Anonimas
5814
nebuvo taip ir nebus, taip gali nutikti tik tiems, kurie bet ka vadina draugais, arba tiems kuriems ant draugu nusispjaut ir .
Anonimas
5814
fail, cia ne demotyvuoja, cia FAIL
Anonimas
5814
#32 Pritariu, supisti kopintojai...
Anonimas
5814
Buna ir sunkiau :D
Anonimas
5814
atsiprasau, bet toks jau buvo
Anonimas
5814
man taip daznai buna, nes as bunu tuo praeiviu, ir ne delto , kad man poxui ar pan, o todel , kad is tolo nematau, ir negebu atpazinti zmoniu :(
Bentuuks
5814
skaudi, bet tiesa...
Anonimas
5814
Tikra tiesa, man taip visada :/
Monroe
5814
Tiesa
Anonimas
5814
Taip!
Anonimas
5814
nesamone...
Anonimas
5814
Live long - trust no one.
Anonimas
5814
#18 kiek tau metu kad nusisneki taip ? aisku kad yra draugais galima vadinti ne visus kitus pazistamais bet tikrai yra tikru draugu gal but paaugsi ir suprasi kad nusisnekejai
Anonimas
5814
tiesa, ir man taip ne karta buvo
Anonimas
5814
teisybė
Anonimas
5814
#18, tikrų draugų yra, tik nedaug...
Anonimas
5814
joa.. čia tai jau žiauru... :s
Anonimas
5814
Tikrų draugų nėra yra tik pažystami
Anonimas
5814
Žiauri tiesa...
Anonimas
5814
nutiko taip ir man , visiska tiesa ...
Anonimas
5814
tiesa
varna
5814
ir man taip buvo.....
Anonimas
5814
BUVO MAN SITAIP
Anonimas
5814
jo kas teisybe tas teisybe
Jurijus
5814
Demotyvuoja turėti neištikimus draugus.
Anonimas
5814
#8 čia išvis nedemotyvuoja
Anonimas
5814
yra tai buvę, skaudu tikrai :/
Anonimas
5814
Tai ka demotyvuoja daryti ? :)
Anonimas
5814
#6 blogai supratai
Anonimas
5814
Čia kaip supratau, tai demotyvuoja turėti draugus ? ;O
kramtuske
5814
aha..
Anonimas
5814
Uzskaitom sita..
|

