pzdc koks prikolas........ eik tu sau...... su troleibusu......... ir tada jie nuvaziavo i stoti ir ten taip pat visus isgazdino...... nevisprociai
Vaikinai - visada mokės sužavėti
Anonimas
5615
Anonimas
5616
o speju #20 buvai is provincijos
kaka3
5617
Pabusiu lietuvė ir pasakysiu kad nužudė : DDDD
Anonimas
5618
#4 pms.visada.llt
Anonimas
5618
lol... fapfap geras nikas
Anonimas
5619
nesuprasi tu paneliu uzvaziuoji paimt su autobusu, o tai tipo dar ne gerai reikia mercedess benz cia tik Lietuvoj tokios tupos mergos
Anonimas
5619
#13 #14 :D speju viena is auku buvai, eik paverk
Anonimas
5620
Gerulis ;D Reiks kada pabandyt ;D
Anonimas
5620
:D NEblogas :)
Anonimas
5620
l0l0l0ls
Anonimas
5620
Stpdw pms bajeriai wisi seni sueis...
Anonimas
5621
Ziauriausia tai, kad db tos paneles kazkur sedi ir stebi kaip ju geda suzinojo visa lietuva
Anonimas
5621
Ir dar 100% sitie durneliai is provincijos.
Anonimas
5621
Jo... Cia mazdaug taip: "Na ji tai tikrai nesutiks su manim permiegot. Del to sugadinsiu jai puse dienos kad ir kiti nors per ta laika negaletu jos dulkint."
Anonimas
5621
Protingų minčių sindromas. :D
Anonimas
5621
zinot ka fap reiskia?:D
Anonimas
5621
ne visi is tų jūsų PMS skaito, tad neverkit.
Anonimas
5621
Gerulis :D
Anonimas
5621
pirmą kart kai perskaičiau per pms,tai žiauriai žvengiau :D kžn,kažkaip prajuokino,mldc čiūvai :D
Anonimas
5621
neverkit dėl to pms, viskas gerai čia yra;D
Norkalin
5621
geras bajeris :)))
Anonimas
5621
:D
Anonimas
5621
Kokia sveitaine to pms?
Anonimas
5621
Dabar nauja populiari sritis, pyzdint bairius iš PMS, 99proc. kad patvirtins :)
Anonimas
5621
neverk
Rut.
5621
Tai ką, dabar eis visi seni bajeriai iš PMS.
|

