Manai esi vienišas? - Tu jug turi šeimą o tai brangiau už tūkstantį draugų

2010.05.31 18:56 pybodis
  • 5
9
Manai esi vienišas?







Nekrophilim 5859    
#9 susidegink
PS juK rašoma su "k"
Nuotraukos nėra
pybodis 5863    
šiaip jug su g rašosi obuoly galvą susiremontuok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#7 Nes demotyvacija tokia prasta, kad be gramatikos nieko neverta aptarinėti (nebent galime imti lyginti šeimą su ... obuoliu).

Galėtų pagaliau susiformuoti demotyvacijų kūrimo kultūra. Tokia kultūra, kai autoriai gerbia savo darbų skaitytojus ir žodyne (ar bent internete) patikrina kaip rašomas žodis "juk".
hoho 5865    
#1 #3 ko prie tų kableliu lendat,gal netycia pasideda ...
varna 5865    
o jei šeima netikus??
net paprastas obuolis kartais vertingesnis už netikusią šeimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#3 Nepersistengė. :)
Lukasas 5866    
Po "Manai" kablelis?Persistengei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
*motyvaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Manai, esi vienišas?
Tu juk turi šeimą, o tai brangiau už tūkstantį draugų.

Nesivargink taisyti. Tavo klaidos vertesnės dėmesio už pačią demotyvaciją.
Grįžti į viršų