Manai esi vienišas? - Tu jug turi šeimą o tai brangiau už tūkstantį draugų

2010.05.31 18:56 pybodis
  • 5
9
Manai esi vienišas?







Nekrophilim 5864    
#9 susidegink
PS juK rašoma su "k"
Nuotraukos nėra
pybodis 5867    
šiaip jug su g rašosi obuoly galvą susiremontuok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#7 Nes demotyvacija tokia prasta, kad be gramatikos nieko neverta aptarinėti (nebent galime imti lyginti šeimą su ... obuoliu).

Galėtų pagaliau susiformuoti demotyvacijų kūrimo kultūra. Tokia kultūra, kai autoriai gerbia savo darbų skaitytojus ir žodyne (ar bent internete) patikrina kaip rašomas žodis "juk".
hoho 5869    
#1 #3 ko prie tų kableliu lendat,gal netycia pasideda ...
varna 5869    
o jei šeima netikus??
net paprastas obuolis kartais vertingesnis už netikusią šeimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#3 Nepersistengė. :)
Lukasas 5870    
Po "Manai" kablelis?Persistengei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
*motyvaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Manai, esi vienišas?
Tu juk turi šeimą, o tai brangiau už tūkstantį draugų.

Nesivargink taisyti. Tavo klaidos vertesnės dėmesio už pačią demotyvaciją.
Grįžti į viršų