Manai esi vienišas? - Tu jug turi šeimą o tai brangiau už tūkstantį draugų

2010.05.31 18:56 pybodis
  • 5
9
Manai esi vienišas?







Nekrophilim 5865    
#9 susidegink
PS juK rašoma su "k"
Nuotraukos nėra
pybodis 5868    
šiaip jug su g rašosi obuoly galvą susiremontuok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#7 Nes demotyvacija tokia prasta, kad be gramatikos nieko neverta aptarinėti (nebent galime imti lyginti šeimą su ... obuoliu).

Galėtų pagaliau susiformuoti demotyvacijų kūrimo kultūra. Tokia kultūra, kai autoriai gerbia savo darbų skaitytojus ir žodyne (ar bent internete) patikrina kaip rašomas žodis "juk".
hoho 5870    
#1 #3 ko prie tų kableliu lendat,gal netycia pasideda ...
varna 5870    
o jei šeima netikus??
net paprastas obuolis kartais vertingesnis už netikusią šeimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#3 Nepersistengė. :)
Lukasas 5871    
Po "Manai" kablelis?Persistengei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
*motyvaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Manai, esi vienišas?
Tu juk turi šeimą, o tai brangiau už tūkstantį draugų.

Nesivargink taisyti. Tavo klaidos vertesnės dėmesio už pačią demotyvaciją.
Grįžti į viršų