Muahahah, fail, pas mane tai su pulteliu valdoma žoliapjovė.
Tinginystė - ji priverčia būti kūrybingu
Anonimas
5625
Anonimas
5627
pas mane zolepjovej tai : laikei rankena ir ji pativaziuoja :D
Anonimas
5628
#13 Aš tai su traktorium jį pervažiuočiau geriau.
triusiomokestis
5628
#2 tu duxas
Anonimas
5628
#7 teisingai sakai. :)
Anonimas
5628
Buvo panasi.
Anonimas
5628
#4 nepyk, bet ir pats esi vaikas. reikia bent kažkiak turėti mandagumo
Anonimas
5628
P.S. man atrodo, kad nieko gero nebutu, nes reiktu rist nuo svorio centro link priekio ta sniura. Ziema, nera progos izbandyt ar klystu ar ne >:|
Anonimas
5628
#5+++
Anonimas
5628
#4 +++
Anonimas
5628
#2 O tai tu cia neizvelgi demo? Tai paskutini asilas esi matyt.. Vaikai, nustokit zliumbt pastoviai, kad nera cia demo. O tai kaip tu ta demo isivaizudoji? Paaiskink didysis demotyvatiju eksperte supistas!
Anonimas
5628
#2 apsiverk idiote
Anonimas
5628
pzdc kur demo?pasislepe cj.
JuztBe
5628
cia gers, gal kaip nors ir iesis :D
|

