uzskaitau sita ;D
Svarbiausia, - kad darbas teiktų malonumą...
Anonimas
5666
gretagreat28
5666
:D
Anonimas
5666
dawai parukom
Anonimas
5666
va čia tai zjbs demo
Anonimas
5666
rastaman XD
weeeee
5666
tai kas be ko...jei darbas neteikia malonumo geriau jo nedirbt... :D
Ohh_Nooo
5666
Bet lapas priimtas kaip žolės simbolis :D
Anonimas
5667
Mariau, nesupratai? cia gi ji žole tempia , dėl to ir yra linksmesnė. :D Ir šeip kažkoks šh, gi ne lapus rukyt reikia o žiedus :D
|

