Svarbiausia, - kad darbas teiktų malonumą...

2010.12.20 povilasq
  • 223
8
Svarbiausia,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
uzskaitau sita ;D
gretagreat28 5666    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
dawai parukom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
va čia tai zjbs demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
rastaman XD
weeeee 5666    
tai kas be ko...jei darbas neteikia malonumo geriau jo nedirbt... :D
Ohh_Nooo 5666    
Bet lapas priimtas kaip žolės simbolis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Mariau, nesupratai? cia gi ji žole tempia , dėl to ir yra linksmesnė. :D Ir šeip kažkoks šh, gi ne lapus rukyt reikia o žiedus :D
Grįžti į viršų