Svarbiausia, - kad darbas teiktų malonumą...

2010.12.20 povilasq
  • 223
8
Svarbiausia,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
uzskaitau sita ;D
gretagreat28 5668    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
dawai parukom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
va čia tai zjbs demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
rastaman XD
weeeee 5669    
tai kas be ko...jei darbas neteikia malonumo geriau jo nedirbt... :D
Ohh_Nooo 5669    
Bet lapas priimtas kaip žolės simbolis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Mariau, nesupratai? cia gi ji žole tempia , dėl to ir yra linksmesnė. :D Ir šeip kažkoks šh, gi ne lapus rukyt reikia o žiedus :D
Grįžti į viršų