Kai nėra pinigų - lieka išradingumas

2010.11.23 povilasq
  • 433
21
tiuning,tiuningas,krize,kubilius, davede,sniegas,ziema







Nuotraukos nėra
Anonimas 4652    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
:D
bagyra666 5690    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#8 Gera sovei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#8 gi cia bajeris, o tu cia apie rimtus daykus varai taip piktai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
tox pats escortas kaip pas mane :D bet tiuningas tai super tiesiog xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#13 bandei pavaidinti kieta bet pats nusisnekejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#12 kox cia cosworthas lope :D cia sierra sena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
cosworthas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Baikit jus cia stumt as visko.. O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#8 Pilnai pritariu tau.Šudina demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
lediniai ratai tikraja to zodzio prasme :D like :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
nu bl jau pawadinimas kai nera pinigu.. tai kas gi detu tuningini bamperi ant tokios masinos.. gal tam zmogui butent patinka sio modelio auto ir jam nereikia nx jokiu susiktu tuningu. ir iswis eikit nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
kai tiuningas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Geriausia tai žymė "Kubilius davede" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
senas prikolas jau :D
povilasq 5696    
dabar laukiam sniego su savo kledarais :D
acme 5696    
Nice one :D
gretagreat28 5696    
Kieta mashinyte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
graziai
Grįžti į viršų