Ką daryti tiems - kurie nerūko?

2010.10.20 22:09 polekas
  • 6
5
rukau





: rukau


anonimas 5725    
as neverkiu as tiesiog einu isgert :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
kaip vienoj dainoj sakoma "ant...Aalaus, ant alaus, ant alaus, ant alaus, ant alaus"
Nuotraukos nėra
iewootya 5726    
verkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
verk :)
Justulis 5726    
jie nevyrai
Grįžti į viršų