biologija dar nieko, bet matematika tai tikrai nesiseka daug kam :D
|
|
|
anonimas
5673
biologija dar nieko, bet matematika tai tikrai nesiseka daug kam :D
DaNiela
5688
Jo gudruciai visi :D pasimokytumet pas S.Ralį ir pasibaigtu visi devynetai.. :))
Anonimas
5689
Žinoma pritariu visu 100%. Man asmeniškai būtu gėda jeigu iš biologijos neišeitu bent 9.
acme
5689
Kaip kam
Anonimas
5689
pz nesamone. kaip tik biologija geriausiai sekas.
|