Noriu valgyt - Mama: eik pasidaryk. Aš: ai nebenoriu

2011.03.19 pipiruska
  • 455
26
noras,valgyti,blynai,braskes,pasidaryti,mama,nebenoreti,as







Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
BL uzsinorejau blynu :D
MAMA !!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
taip irbuna:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
So TRUE!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
buna buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
nu tai kai jus demotyvacijos aukos istisa diena sedit prie pc, tai ir zinot visas demo kurios buvo ir yra dabar, o kai kurie mato pirma kart. pf, atsigaukit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
vel ta pati...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Wow.. Funny.. tikra demotyvacija.
Nuotraukos nėra
migluske 5579    
;D jap
Nuotraukos nėra
brezniavs 5579    
Eina sau kaiptik sita mintis i galva buvo ryte atejus, bet kaskas aplenke
Nuotraukos nėra
Simukas. 5579    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Jau šitokį užrašą čia bent trečią kart matau. Nu nekopijuokit. NEIDOMU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
as ai nebenoriu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
neturite rankų pasidaryti patys? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Viiiisada taip! :D
Spameris 5579    
#9 Ir vakarienė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
speju autoriui kokie 10 metu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#8 Cia tokie tavo pusryciai/pietus? O.o
Spameris 5579    
Nesugebat majonezo ant batono užsitept jau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
visiškai teisingai, visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
mm, kaip tie blynai skaniai atrodo.. aaa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
grynu gryniausia tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
jo, buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
O man sakė toj padarys ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
buvau jau 3 kartus tmaziausiai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Buvo.
Grįžti į viršų