Juk visi bandėme - viską nulupti vienu kartu

2011.04.04 paslaptinga
  • 382
34
mandarinas,lupimas,zieve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Nū blt, pAvyko. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
ir pavykdavoooo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Wisaadaa : DDDDDD
kobebraintas 5554    
taip visalaika darau nes lengviau ismesti nereik rankioti tu gabaliuku
Nuotraukos nėra
gretukiss 5556    
daug kartu ;D
Stailey 5557    
Dazniausiai pavygsta. : pp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Ir man 100000 kartu pavyko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#26 chuck norriso kuzenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
visalaik is vieno kart nulupu greiciau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
nera cia tos demotyvacijos cia seip zmones megsta sutikti su durnu teiginiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Jei sakai kur demotyvacija tai dabar graziai mums visiems papasakok smulkiai ka ji reiskia.
Nuotraukos nėra
TaylorGang 5559    
SO kad bandem? kur demotyvacija? nelupti tipo visko vienu kartu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
nebandziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Tai kas, kad bandom?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
True true :D Daznai pavyksta :D
povilasq 5559    
Thank you Captain Douchebox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Tru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
pavyksta labai lengvai:)
DJMartis 5560    
Jo
Nuotraukos nėra
Amn 5560    
pavogė
Nuotraukos nėra
Amn 5560    
PZZ aš pirmas padariau tokį patį.. ir šita patvirtino....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
bandziau ir darznai pavykdavo
zefyrasnu 5560    
visada pavyksta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
ant tiek nesureikšminu vaisių lupimo :]]
Ohh_Nooo 5560    
ir ?! man pavyksta ! Isgrauzk !

Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#8 man ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
As visada bandau nulupt 1 kartu:D dazniausiai pavyksta :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
so what?
noob.saibot 5560    
kam isvis lupti.vaikai valgykit su zieve net neisivaizduojat kiek daug vitaminu zievej.nera uz ka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
nu ir? vpš nepagaunu demotyvacijų naujų, kažkokie piece of shit.
Mr.Gulbius 5560    
Atsimenu jei normali žievelė tai pavykdavo :D
Teenagor 5560    
ne kartą pavyko B-) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Bandžiau :D bet nepamenu ar pavyko ar ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Pora kartų pavyko.
: D
šeip labai nuo mandarino priklauso..
:D
Grįžti į viršų