Man patinka katinai, nes... - ... labai skaniai juos moku pagaminti

2010.05.04 partizanas
  • 19
42
patinka,katinai,gaminti,maistas,mesmale,skaniai,pagaminti,gaminti,moku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
#41 Iš kur žinai??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
bet kad katinu mesa dvokia :))
Anakonda 5704    
Kaip žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Bet kebabus tai vistiek valgom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Kaip žiauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
tragiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Dabar visi balsuojam, kad jis mažiau balsų turėtų 9 na spaudžam tą, su nykščiu į apačią) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
šalint tokį reik, baisu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
nesupratau demotyvacijos, nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Kebabai!!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#24 neverk... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
nekenciu vegetaru reklamu...
evelina 5863    
slykstu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
šlykštu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Savo faršas - gal pigiau ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Fuu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
SLYKSTYNES!!!!!!!!!KAIP JUS GALIT VIEN PAGALVOT APIE TOKIU DEMOTYVACIJU KELIMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
jau su tokiom nesąmonėm pradeda demotyvuoti užeiti į šitą puslapį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
kazkoks š
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
kebabas in the making :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Fu! Fu! Fu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Čia jus buvot žiaurūs....Vargšas katinėlis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
kebabine matyt atsidares turi :)
Katia 5896    
Mynde kiaule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
demotyvuoja tame, kad kai kurie gali juos valgyti ir taip pat sakyti, kda patinka :)
chzarija 5896    
nesamone
DeZaVu 5896    
Na, ir kur cia demotyvacija..?
Pradedam nusivaziuoti.
cloudmaker 5897    
nesąmonė... gaila tokių patvirtinimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
vyncas gaidys ! na na na-na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
#3 Kaip smagu :D 1 protingas ir trys debilai :) Atsilupusiam gerokai reikia būti, kad nesuprast sarkazmo mano poste
Auxe 5897    
nesamone. ;)
fucks 5897    
nelb kazkaip dailu cia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
vyncas čiulpia pautus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
man patinka kebabai, kol gyvi irgi :D
svajus 5897    
#2 Ne cia relybe zinok ne photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
aš manau, kad tik pokštavo žmogus :)
Melly. 5897    
#3 Pritariu visapusiškai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
#2 Tokiu daunu kaip tu tai dar ir paieskot reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Fotošopas!
Nuotraukos nėra
mauzerys 5897    
aww ;D
Grįžti į viršų