Man patinka katinai, nes... - ... labai skaniai juos moku pagaminti

2010.05.04 partizanas
  • 19
42
patinka,katinai,gaminti,maistas,mesmale,skaniai,pagaminti,gaminti,moku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
#41 Iš kur žinai??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
bet kad katinu mesa dvokia :))
Anakonda 5706    
Kaip žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Bet kebabus tai vistiek valgom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Kaip žiauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
tragiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Dabar visi balsuojam, kad jis mažiau balsų turėtų 9 na spaudžam tą, su nykščiu į apačią) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
šalint tokį reik, baisu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
nesupratau demotyvacijos, nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Kebabai!!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#24 neverk... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
nekenciu vegetaru reklamu...
evelina 5866    
slykstu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
šlykštu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Savo faršas - gal pigiau ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Fuu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
SLYKSTYNES!!!!!!!!!KAIP JUS GALIT VIEN PAGALVOT APIE TOKIU DEMOTYVACIJU KELIMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
jau su tokiom nesąmonėm pradeda demotyvuoti užeiti į šitą puslapį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kazkoks š
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kebabas in the making :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Fu! Fu! Fu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Čia jus buvot žiaurūs....Vargšas katinėlis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
kebabine matyt atsidares turi :)
Katia 5898    
Mynde kiaule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
demotyvuoja tame, kad kai kurie gali juos valgyti ir taip pat sakyti, kda patinka :)
chzarija 5898    
nesamone
DeZaVu 5899    
Na, ir kur cia demotyvacija..?
Pradedam nusivaziuoti.
cloudmaker 5899    
nesąmonė... gaila tokių patvirtinimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
vyncas gaidys ! na na na-na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#3 Kaip smagu :D 1 protingas ir trys debilai :) Atsilupusiam gerokai reikia būti, kad nesuprast sarkazmo mano poste
Auxe 5899    
nesamone. ;)
fucks 5899    
nelb kazkaip dailu cia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
vyncas čiulpia pautus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
man patinka kebabai, kol gyvi irgi :D
svajus 5899    
#2 Ne cia relybe zinok ne photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
aš manau, kad tik pokštavo žmogus :)
Melly. 5899    
#3 Pritariu visapusiškai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#2 Tokiu daunu kaip tu tai dar ir paieskot reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Fotošopas!
Nuotraukos nėra
mauzerys 5899    
aww ;D
Grįžti į viršų