#3 Atsigavęs toks truputuką. :D
ReBorN
4735
coliuke_
4736
#2 Tai ką žinau.. :s Pastaruoju metu in spotlight jautiesi? :D
ReBorN
4736
#1 O tai Tu man nepaskambinsi? :D
coliuke_
4736
O ką, sms'o jau neužteko? :D
|

