Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių

2011.01.25 olalavivi
  • 381
22
Daug lengviau pasakyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
tik durnelis taip gali pasakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden 5628    
o gal geriau galva i siena? xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
xd
Gr.Inesa 5629    
Tiesa..
nr789 5629    
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
tas gers
Nuotraukos nėra
rutaxD 5629    
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#9 - 120 tikriausiai
Nuotraukos nėra
etuveI 5629    
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog 5630    
jau kokia 20ta tokia pati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
pamaciau ir nuleidau
Vanagas 5630    
buvoooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
buvo.;\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima 5630    
buvo ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
jooooooo...tikrai....
Grįžti į viršų