Tai rabarbarai - Turbūt ši demotyvacija tuoj taps populiariausia..

2010.08.31 00:36 numbas
  • 7
6
vaikai, svente, darbas, rabarbarai, kaunas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#5 Kuo tu toks tikras, kad pagausi? Marozas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
eikit naxui...pagausiu-apšiksiu viduri gatvės...
Nordze 5780    
Kokia gera demotyvacija (sarkazm.)
Nuotraukos nėra
numbas 5780    
taigi galima ir pacukruot,PALENGVAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
sitie necukruoti... fe
Nuotraukos nėra
naisdaa 5780    
net ne.
Grįžti į viršų