nu ir as gerbejes motokroso ir visu susijusiu sportu, bet tai ne saka. Nu negi esat toki buki? Dar paklauskit kodel F1 ir t.t. ne olimpines sakos? Baiget nors 10 klasiu? Geda, KAD ZMONES KLAUSIA TOKIU DALYKU, NEZINODAMI KAS YRA OLIMPINES ZAIDYNES IR IS KUR JOS KILUSIOS....
|
Anonimas
5546
CRONUS
5546
Todėl, kad lenktynės nėra atletika.
marasz
5546
Kominis stopudovai, nežinai patylėk..
Anonimas
5546
Tam motokrose daugiau jiegu reik nei tam supistam krepsiny. pagal motokrosa palyginus kase tai ta kase ten sudas yra. Pz kiek jegos reik motokrosa vaziuojant
Anonimas
5546
Komini, parašei paskutinį š. Motokrosui reikalinga LABAI didelė ištvermė ir jėga. Matosi, kad neesi važiavęs, nieko nenusimanai ir ne tau tokius dalykus suprast.
Anonimas
5546
85% Žmogus ir 15% Motociklas.
Anonimas
5547
Jokio supratimo pas komini. 0.
Anonimas
5547
asile tu nors karta esi vaziaves su krosiniu mocu? sitam sporte reik daugiau fizines jegos nei tu gali isivaizduot, motociklo galingumas neturi jokios reiksmes, 2007 villopotas visiem tai irode
Kominis
5564
Todėl, kad olimpiniame sporte žiūrimi fiziniai pasiekimai, o ne ką sugeba motociklas ar bl kokia kita transporto priemonė neturinti jokio ryšio su fizine galia....
|

