Gal ir grįš, per milijonus metų gali belekas įvykti. Jeigu pasillgsti lito, tai pritariu, man ir gi gaila, kad jo nebėra. Tačiau jeigu esi euro skeptikas, tai nesitikėk, kad litas grįš. A o rublio litas atsirado dukart.
Grįžo po rublio, - grįš ir po euro
Anonimas
4060
Anonimas
4078
Bet Dariaus su Girėnu ir co.prieš rublį tai nebuvo...
Anonimas
4080
Jauciu ir tavo anukai nesulauks kol gris tas tavo litas
|

