O jeigu ten vyru tulikas?
Darbas... - koks jis bebūtų, kiekvienas turi savo privalumų.
Anonimas
5190
Anonimas
5218
Svarbu kad ne vyrų būtų
Anonimas
5642
vagys
Vai2kas
5643
oo taip.:D
Anonimas
5643
geriau niekur neisiu
Anonimas
5645
Gales zet kaip smaukos koksnors zilabarzdis
Taranas
5645
Autorius, jobanas, gi tokios kameros būna vyru tulikuose, piderasas iš toli :)
Anonimas
5645
žiauru. ;D
Spameris
5645
Kai pamatysi, šiksi plytom... ir jis matys kaip tai darai.
nilton
5645
:D zostkai
Anonimas
5645
Pazeidzia zmogaus teises
Vyncas
5645
: DDDD
|

