Aš tik - bėgau pas draugus, ir jis tiesiog bagėgo iš kišenės :(

2011.07.09 17:33 nesamone_zuikis
  • 5
2
Aš tik







Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
jo... pagėgti. būna kartais. arba ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
BAGEGO vietoj pabego? nu kaip taip imanoma?
Grįžti į viršų