Dar liko nacių - pasiekėjų

2013.09.04 18:37 nerkatas
  • 1
1
Dar liko nacių







Nuotraukos nėra
Anonimas 4673    
Ar jūs baigsis stumt? Niekas nesat niekad svastikos nupiešę kurnors? Kaip Sabonis pasakė, kad Kšištofas kvailai padarė, bet jūs visiem paskelbdami tai dar durnesni.
Grįžti į viršų