Tokią turėdamas vaikystėj - Buvai kiemo vierchas

2014.02.12 ne2rnas
  • 33
9
zaisline, masina,vaikiska, masina






Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3765    
geras geras bet tokiam teisiu nors nereikejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4513    
Geras aparatas. Visu svajone buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4513    
Melynas buvo :)
Minama. Pedalai viduj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4513    
Nuotraukos nėra
Anonimas 4514    
Tikrai taip. Buvo isskirtinis zaislas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4515    
o suja vaziuot imanoma buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4517    
turejom melina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4517    
mano masiniukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4518    
neturejau :/
Grįžti į viršų